Pokoje dziecięce: jak Martyna Wojciechowska urządziła pokój swojej córeczce. WIDEO

Pokoje dziecięce: jak Martyna Wojciechowska urządziła pokój swojej córeczce. WIDEO
fot: Materiały prasowe firm Podobne fototapety do pokoju dziecięcego można kupić w firmie Kids Town. zobacz galerię

Zaprosiła nas Martyna Wojciechowska. Pokazujemy pokój dziecięcy Marysi, córki Martyny, urządzony pomysłowo i nietypowo jak na dziewczynkę. Martyna Wojciechowska próbuje swojej córeczce zaszczepić miłość do podróży, m.in. przez stworzenie pokoju dziecięcego pełnego motywów podróżniczych. Nam się bardzo podoba, zobaczcie film WIDEO z domu Martyny Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska uwielbia podróże i swoją pasję próbuje przekazać także córce. Pokoje dziecięce powinny inspirować, kształtować, bawić i rozwijać kreatywność maluchów. Zobaczcie, jak Martyna Wojciechowska urządziła pokój swojej córeczce. Pokój dla dziewczynki - małej Marysi jest nietypowy. W pokoju nie ma ani księżniczek, ani różwych tapet, ani lalek Barbie, jest za to wielka fototapeta – ogromna mapa świata.

Pomysłowy pokój dla dziewczynki

Martyna Wojciechowska wybrała fototapetę, która miała tworzyć styl pokoju dziecięcego. W ten prosty sposób Martyna Wojciechowska, próbuje swojej córeczce Marysi zaszczepić miłość do podróży. Bazą w urządzaniu pokoju dziecięcego były kolory naturalne: biały i jasny brąz. Na ich tle ładnie się prezentują dodatki. Pojemne regały (meble dziecięce marki Pinio) oprócz tego że doskonale pasują do wystroju pokoju, są też funkcjonalne. Sporo w nich miejsca na przechowywanie zabawek, książek i pamiątek z podróży. Jest to na pewno pokój dla dziewczynki z charakterem.

Jak Martyna Wojciechowska urządziła pokój córeczce: WIDEO

 

Galerie zdjęć: pokój dla dziewczynki inspiracje

Szary pokój dziewczynki
camera

Modny pokój dziewczynki: 10 pomysłów na ładny pokój dziecka

LISTA ZAKUPÓW