1 miesiąc temu przez ATLANTIC POLSKA W przypadku jednej ze ścian pomalowanej na intensywną czerwień - pozostałe mogą być białe, kremowe lub szare. Możemy także zastosować jasną cegłę.
1 miesiąc, 1 tydzień temu przez AgnieszkanNNN W kuchni też fajnie pomyśleć o dekoracjach. Tutaj https://naklejkomania.eu/maty-na-lodowke/ możecie zerknąć sobie na różne maty na lodówki. To dobra alternatywa jak ktoś ma wizualnie poniszczoną lodówkę, ale też można w ten sposób po prostu trochę odżywić wnętrze.
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez pelargonka Bardzo dobre połączenie! Energetyczne i odważne. Sama chciałabym urządzić tak kuchnię. Ja bym tylko ograła to odwrotnie - białe lub czarne frony z błyszczącym laminatem i do tego czerwone dodatki. W ABRA właśnie widziałam niedawno bardzo eleganckie meble do kuchni. Ech.. może kiedyś
2 miesiące temu przez wiki714 A ja uważam, że to świetne zestawienie. W mojej panują zupełnie inne kolory ale znajoma ma właśnie czerwień z czernią i muszę powiedzieć, że wygląda to bardzo oryginalnie i ładnie. Świetnie sobie wszystko zgrała, a jedną rzecz zamierzam kupić i do mojej, a mianowicie te krzesła https://slf24.pl/krzeslo-naomi.html ona ma identyczne ale tapicerka jest w kolorze ciemno łososiowym.
2 miesiące, 3 tygodnie temu przez majka Ja myślę, że czerń trochę za mocno kontrastuje z czerwienią. Wnętrze staje się takie "ostre". Ja mam otwartą kuchnię. Ściana obok jest pomalowana na zgaszony odcień czerwieni - taki przyszarzony troszkę, ale nadal intensywny - raczej ciepły odcień. Przy tej ścianie zaplanowałam sobie miejsce jadalne. Stół chciałam znaleźć jakoś taniej, w salonie meblowym. Akurat w abra meble udało się dorwać taki prosty ale masywny stół w kolorze ciemnego dębu i razem prezentuje się to bardzo przytulnie, wg mnie. Jasne dodatki do tego (kremowy wazon i taca).
3 miesiące temu przez Tami Może coś takiego? https://www.magnatfarby.pl/inspiracje?color=4&room=4&surface=paint&interior=85
3 miesiące, 1 tydzień temu przez Tomasik Biel albo ewentualnie coś szarego, czarnego. Taka kombinacja. Śnieżka Barwy Natury ma ładne kolory na stronie można zobaczyć. Na pewno z tym czerwonym kolorem to nie warto przesadzać. Tu te farby Śnieżki ładnie kryją i są wydajne więc nie powinno być kłopotów
3 miesiące, 3 tygodnie temu przez zona_vikinga Jak dla mnie do czerwieni pasują szarości i bieli - dają ładny kontrast.

My mamy w domu czerwony blat kuchenny i do tego białe szafki uparłam się i mąż się zgodził. Czerwony blat mamy jednolity z kwarcytu technistone, bo zalezalo mi na trwalosci kamienia i latwosci w czyszczeniu.

Jak lubisz ciemne kolory to może też by czerń pasowala?
3 miesiące, 3 tygodnie temu przez ania ja bardzo lubię połączenia bieli z czerwienią, wtedy fajnie można udekorować kuchnię kwiatami albo koszem z owocami
4 miesiące temu przez anonymous Witam,
Jestem w trakcie aranżacji wnętrza kuchni. Czy możecie mi powiedzieć jakie kolory będą ładnie pasować do czerwieni?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne