1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Mino Zdecydowanie łazienkaplus.pl jeśli chcesz mieć szeroki wybór produktów w jednym miejscu do łazienki oraz kuchni i nie chcesz przepłacać za dostawy oraz mieć dostęp jednak do jednej z największych ofert też ze względu na wybór producentów. Najlepiej przekonać się o tym samemu i zobaczysz jakie będą to też oszczędności
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Ozi My czekamy na odbiór nowego mieszkania i dopiero będziemy się zabierali za zakup poszczególnych mebli do łazienki. Mam nadzieję, że też skorzystamy z Waszych podpowiedzi
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez MariuszKK Także mogę się zgodzić odnośnie miejsca poszukiwań, bo w naszym przypadku kupowaliśmy praktycznie wszystko do łazienki właśnie w tym miejscu. Mają spory wybór, dobre ceny i wyłącznie sprawdzonych producentów, więc tak szybko na pewno nie zużyją się poszczególne elementy.
1 miesiąc, 3 tygodnie temu przez Jolla Wiesz co warto także zwrócić uwagę na ofertę https://www.lazienkaplus.pl/pl/baterie,13,c/ bo mają sporo propozycji jeśli chodzi o baterie łazienkowe. Do umywalki kupiłam u nich model Oltens Molle w czarnym macie i rzeczywiście w pełni spełnił moje oczekiwania i dobrze wpasował się w aranżację całej łazienki
1 miesiąc, 3 tygodnie temu przez anonymous Gdzie znaleźć stylowe i porządnie wykonane baterie umywalkowe oraz do prysznica? Macie dla mnie jakieś wskazówki, bo wolałbym podjąć dobrą decyzję co do zakupu

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne