3 lata, 8 miesięcy temu przez Kamila Ciekawie to wygląda. Już sama nie wiem na co bym się zdecydowała, tyle propozycji.
3 lata, 9 miesięcy temu przez 0sweetness0 Uwielbiam połaczenie tych dwóch kolorów

4 lata, 8 miesięcy temu przez Koreczka30 to ja mam lepszą fotkę
4 lata, 9 miesięcy temu przez olka.sk Elegancko wygląda. Dobrze, że nie ma za dużo tej czerwieni. Mi do szarego pasuje też brąz i beż...czerwona mogłaby być na przykład poduszka na szarej sofie też nieźle by to wyglądało.
4 lata, 9 miesięcy temu przez Mulatas Te kafeleczki to raczej nie ale mozaika niczego sobie

ja bym taką nie pogardziła ,ale chyba w sypialni raczej lub w salonie...jeśli będzie mnie stać to...ech
4 lata, 9 miesięcy temu przez kasia.wojnar mi też ta mozaika w ogóle się nie podoba, ale trzeba przyznać to, że z praktycznego punktu widzenia w kuchni jednak coś takiego się przydaje. Ale te kolory moziki jak dla mnie odpadają.
4 lata, 9 miesięcy temu przez Ola_Jest_Super CZEMU? mozaika fajnie wygląda właśnie w kuchni, gdy ktoś ma kuchnię pomalowaną farbą, a w miejscu styczności z wodą, czy tłuszczem (zlew, kuchnia) właśnie taką mozaikę....tylko ja bym kolory wzięła inne;)
4 lata, 9 miesięcy temu przez mango czerwona i grafitowa, bardzo ladne. A mozaika do mnie tez nie przemawia, wyglada jakos tak staroswiecko
4 lata, 9 miesięcy temu przez Nickiminaj Ja zdecydowanie wolę kuchnię w takim tonie:
http://www.budnet.pl/Rola_koloru_w_aranzacji_kuchni,Aranzacje_wnetrz,107305-czytaj.html
Mozaika w ogóle mi się nie podoba
4 lata, 9 miesięcy temu przez tjoka Cena 10,99 zł / plaster.

www.supermozaika.pl

http://www.supermozaika.pl/html/shop/1-59-0-Mozaika-szklana-szaraczerwona-mix-AM124.html

www.supermozaika.pl

.

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne