Urządzamy » Forum
1 rok, 9 miesięcy temu przez Kamila Ciekawie to wygląda. Już sama nie wiem na co bym się zdecydowała, tyle propozycji.
0sweetness0
1 rok, 10 miesięcy temu przez 0sweetness0
Uwielbiam połaczenie tych dwóch kolorów

2 lata, 8 miesięcy temu przez mango
a moze tak szklane płytki z fototapetą z motywami owoców? świetnie to wygląda. sa takie napewno w leroy merlin
Koreczka30
2 lata, 8 miesięcy temu przez Koreczka30
to ja mam lepszą fotkę
olka.sk
2 lata, 10 miesięcy temu przez olka.sk
Elegancko wygląda. Dobrze, że nie ma za dużo tej czerwieni. Mi do szarego pasuje też brąz i beż...czerwona mogłaby być na przykład poduszka na szarej sofie też nieźle by to wyglądało.
2 lata, 10 miesięcy temu przez Mulatas Te kafeleczki to raczej nie ale mozaika niczego sobie

ja bym taką nie pogardziła ,ale chyba w sypialni raczej lub w salonie...jeśli będzie mnie stać to...ech
kasia.wojnar
2 lata, 10 miesięcy temu przez kasia.wojnar
mi też ta mozaika w ogóle się nie podoba, ale trzeba przyznać to, że z praktycznego punktu widzenia w kuchni jednak coś takiego się przydaje. Ale te kolory moziki jak dla mnie odpadają.
2 lata, 10 miesięcy temu przez Ola_Jest_Super CZEMU? mozaika fajnie wygląda właśnie w kuchni, gdy ktoś ma kuchnię pomalowaną farbą, a w miejscu styczności z wodą, czy tłuszczem (zlew, kuchnia) właśnie taką mozaikę....tylko ja bym kolory wzięła inne;)
1 2

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Oświetlenie nad lustrem w łazience: co wybrać?
Dzien dobry, mam problem z doborem oświetlenia nad lustrem. Nie moge dać dwóch kinkietów po obu stronach lustra, bo nie ma na to miejsca....
Nina Korzec-Molenda Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 12408 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?
Czy przesypiamy jedną trzecią życia?

Podobno spędzamy w łóżku jedną trzecią życia. Zgadzasz się z tym? Też lubisz długo sypiać? W magazynie "M jak mieszkanie" (nr 11/2013) podpowiadamy, jak ładnie urządzić sypialnię oraz znaleźć...