Urządzamy » Forum
2 lata, 8 miesięcy temu przez Kamila Ciekawie to wygląda. Już sama nie wiem na co bym się zdecydowała, tyle propozycji.
0sweetness0
2 lata, 9 miesięcy temu przez 0sweetness0
Uwielbiam połaczenie tych dwóch kolorów

3 lata, 7 miesięcy temu przez mango
a moze tak szklane płytki z fototapetą z motywami owoców? świetnie to wygląda. sa takie napewno w leroy merlin
Koreczka30
3 lata, 8 miesięcy temu przez Koreczka30
to ja mam lepszą fotkę
olka.sk
3 lata, 9 miesięcy temu przez olka.sk
Elegancko wygląda. Dobrze, że nie ma za dużo tej czerwieni. Mi do szarego pasuje też brąz i beż...czerwona mogłaby być na przykład poduszka na szarej sofie też nieźle by to wyglądało.
3 lata, 9 miesięcy temu przez Mulatas Te kafeleczki to raczej nie ale mozaika niczego sobie

ja bym taką nie pogardziła ,ale chyba w sypialni raczej lub w salonie...jeśli będzie mnie stać to...ech
kasia.wojnar
3 lata, 9 miesięcy temu przez kasia.wojnar
mi też ta mozaika w ogóle się nie podoba, ale trzeba przyznać to, że z praktycznego punktu widzenia w kuchni jednak coś takiego się przydaje. Ale te kolory moziki jak dla mnie odpadają.
3 lata, 9 miesięcy temu przez Ola_Jest_Super CZEMU? mozaika fajnie wygląda właśnie w kuchni, gdy ktoś ma kuchnię pomalowaną farbą, a w miejscu styczności z wodą, czy tłuszczem (zlew, kuchnia) właśnie taką mozaikę....tylko ja bym kolory wzięła inne;)
1 2

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Kuchnia w stylu angielskim
Witam, jestem w trakcie remontu mieszkania mamy i mam problem z kolorystyką w kuchni. Kuchnia jest odrębnym pomieszczeniem. Ma wymiary...
Monika Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 13610 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Świetna, tania doniczka!

Postanowiłam wykorzystać plastikowy pojemnik po kapsułkach piorących -tak teraz popularnych w każdym domu...Tworząc swój balkonik potrzebne były mi małe wąskie doniczki(ponieważ balkonik jest mały i wąski).Wpadłam na pomysł,aby wykorzystać plastikowe...

• Pomysł na nowoczesną łazienkę z umywalką podwójną

Umywalka podwójna zrealizowana na wymiar przez manufakturę Luxum, z szufladami obłożonymi naturalnym fornirem. Taką umywalkę łatwo jest dostosować do wnęk i na potrzeby konkretnego miejsca.

• Umywalka, ceramika, wanna

Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł na wyposażenie łazienki w tak modny sposób jakim jest beton architektoniczny przy nowych trendach ma to innowacyjne zastosowanie.

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...