3 miesiące, 2 tygodnie temu przez http://meble-angielskie.pl Odnawiałem dość stary - gierkowski stół fornirowany dębem.
Nie było to trudne, delikatna szifierka, lakier i wygląda całkiem dobrze.
1 rok, 3 miesiące temu przez patangyll Sądzę, że są to niezwykle interesujące informacje Dzięki wielkie, sądzę, że to będzie bardzo przydatne.
1 rok, 3 miesiące temu przez njiras2 Warto zerknąć w Internecie w tej materii. Powinno się coś z całą pewnością znaleźć.
1 rok, 3 miesiące temu przez JohnyJ Takie odświeżanie to jednak bardziej skomplikowana sprawa, bo trzeba zwrocić uwage i na starą powloke. Sa do tego stworzone juz teraz specjalne "odświeżacze do mebli", tutaj zresztą można sobie poczytać dokladnie o kolejnych etapach prac renowacyjnych https://luxdecor.expert/nowe-zycie-starych-mebli/ ważne zeby na koniec odpowiednio zabezpieczyc przygotowane podloże impregnatem do ochrony drewna luxdecor żeby mebel służyl kolejne lata
1 rok, 4 miesiące temu przez alfred10 W sklepach budowlanych są fajne farby to starodawnego malowania mebli taka przetarta farba. Dla mnie super pomysł
1 rok, 4 miesiące temu przez Jess Ja u siebie użyłam wosku do mebli z meblopol24.pl, cena ok, ale jezeli nie chcesz tluscic to poszukaj czegos innego z tego sklepu
1 rok, 8 miesięcy temu przez fitJowita Zmatowić, odtłuścić i polakierować ponownie. Zmatowić bez problemu można papierem ściernym, tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić z grubością ziarna.
7 lat temu przez 0sweetness0 Mniejszym kosztem jest kupienie ąłdnych dekoracji i fajnego obrusu na stół ,a naprawdę zmieni się jego wizerunek o 180 stopni

9 lat, 2 miesiące temu przez happygirl No nie szkoda okleiny na taki stół. Wydaje mi się ,że w tym przypadku wystarczy po prostu zeskrobać starą farbę i nałożyć nową. Są teraz naprawdę fajne farby( czy lakiery) za pomocą których będziesz mógł zmienić wygląda stołu niemal całkowicie
9 lat, 2 miesiące temu przez Szubert Może na blat pasowałaby Tobie jakaś ciekawa foto okleina polecam Tobie tą stronę http://mamita.pl/
9 lat, 3 miesiące temu przez milona Witam,
wlasnie dzisiaj stalam sie szczesliwa posiadaczka stolu w stylu indyjskim z drzewa sezamowego (w zalaczniku zdjecie). Stol ma dosc zniszczony blat i glownie zalezaloby mi go odnowic. Pomozcie i poradzcie, co mam zrobic, od czego zaczac. Czy zeszlifowac caly blat czy wystarczy jakas specjalna szpachel do drewna? Niestety jestem zupelnym laikiem w tej kwestii, ale zamierzam sie solidnie zabrac za moj stolik i zrobic z niego cudo

pozdrawiam
milona

ps. przepraszam za brak polskich znakow,ale korzystam z klawiatury "innoliterkowej"

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne