Urządzamy » Forum
Oliwia8777
2 tygodnie, 1 dzień temu przez Oliwia8777
Jeśli już tak lubisz kolaż ze zdjęć (z resztą tak jak ja ) polecam dobry sklep z ramkami http://galeriaram.pl/. Ostatnio znalazłam ten sklep i powiem wam, że jestem pod wrażeniem. Znudziły mi się już te tandety z sieciówek.
Koralowa
1 miesiąc, 3 tygodnie temu przez Koralowa
A ja jakoś nie mogę się przekonać do nowoczesnych obrazów. Podobają mi się za to klimatyczne zdjęcia w ciekawych ramach. Najlepiej kolaż ze zdjęć.
gregos
4 miesiące temu przez gregos
Bardzo lubie obrazy abstrakcyjne. mam kilka w salonie i w sypialni
Basia7
4 miesiące temu przez Basia7
Polecam http://www.modern-art-design.pl/#!sztuka/jojid
Celeste
5 miesięcy temu przez Celeste
Obrazy zawsze dodają stylu w mieszkaniu. Oczywiście należy zadbać o to, by nie był to tak zwany artystyczny bełkot, gdzie tematyka obrazu wywołuje na oglądających niesmak i problemy z oceną czy jest to jeszcze sztuka czy już nie. A bardzo łatwo o takie dziwne "perfomensy" wystarczy sprawdzić galerie sztuki nowoczesnej, albo TVP kultura w późnych porach nocnych by okazało się, że przeciętny kowalski może już nie nadążać za trendami w sztuce i malarstwie
Herter7
5 miesięcy, 1 tydzień temu przez Herter7
obrazy na płótnie świetna sprawa. w tym roku dostanie go moja mama. na obrazie jest ona, dwie córki i wnuki genialny pomysł. Obraz zamawiałam w foteksie.
magda86
6 miesięcy temu przez magda86
ostatnio moim rodzicom na rocznicę ślubu zamawiałam zbiorowe zdjęcie dzieci i wnuków wydrukowane na płótnie. Świetny pomysł
fotoboard.com.pl
7 miesięcy, 1 tydzień temu przez fotoboard.com.pl
Proponuję obraz, wydrukowany przez nas lateksowo na płótnie, który jest w formie tryptyku i przedstawia Most Brooklyński. Zabezpieczyliśmy go dodatkowo laminatem płynnym, który zapewnia kilkudziesięcioletnią żywotność wewnątrz pomieszczeń. Obrazy naciągnięte są na sosnowe blejtramy, więc są gotowe do zawieszenia bezpośrednio na ścianę.

http://www.fotoboard.com.pl/obrazy/obrazy-na-plotnie
karmelkka38
7 miesięcy, 4 tygodnie temu przez karmelkka38
Bardzo fajnie są obrazy w takim stylu jak z pierwszego zdjęcia. To uniwersalne wzory, ktore nigdy się nie zestarzeją . w ogóle na obrazach najbardziej lubię abstrakcyjne kształty lub figury geometryczne
KakaduArt
7 miesięcy, 4 tygodnie temu przez KakaduArt
Zapraszam do nowego sklepu z poduszkami ozdobnymi i fotografią artystyczną.
To też dekoracja.
www.poduszki.simplesite.com
1 2 3

Odpowiedź

Przepraszamy, musisz się zalogować aby dodawać posty.

Jaki kolor ścian do salonu z czerwoną sofą?
Witam, Mam kłopot z przemalowaniem ścian w salonie, gdyż marzy mi się jasny szary, jednak gres na podłodze + obudowa kominka jest w...
Aleksandra Bezpłatne porady wnętrzarskie
SĄ Z NAMI
wszyscy użytkownicy: 14378 osób
  • zobacz wszystkie wpisy
  • załóż bloga
  • Pomysł na doniczkę

Tak wygląda moja doniczka"z odzysku" gospodyni domowej z kwiatuszkiem w środku.Myślę ,że niewielkim nakładem pracy można zrobić ładną doniczkę z czegoś ,co teraz ma w swym domu niemal każda kobieta...po co wyrzucać jak można wykorzystać .Takie wąskie doniczki...

• Pomysł na doniczkę

Można też w taki sposób udekorować...

• Pomysł na doniczkę

Dla lepszego efektu wizualnego można ozdobić materiał również guziczkami(małymi ,dużymi.jednokolorowymi lub kolorowymi)...

Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?
Czy drabina jest modnym akcentem do nowoczesnych wnętrz?

Czy staroświecka i techniczna drabina jest dobrym rozwiązaniem do współczesnego salonu? Czy dobrze wygląda w domowej biblioteczce? Co sądzicie o drabinie jako designerskiej półce i wieszaku w...