Fora › » Pośmiejmy się » wraca mąż do domu (15 wpisów)
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez maniek Gościu budzi się po kilkudniowym melanżu, cały czerwony, podpuchnięte oczy. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie intensywnie przyglądać. Stoi tak kilka minut, gdy nagle słyszy z kuchni:
– Leszek, co chcesz na śniadanie?
– No tak, Leszek!

http://quizydlawiedzy.pl/strefa-humoru/
1 rok, 2 miesiące temu przez didalentgj Mam dokładnie analogiczne zdanie jak mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
1 rok, 3 miesiące temu przez erycle Podpytajcie znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
1 rok, 3 miesiące temu przez Ughettinij3 Nie mam nic do dodania do wypowiedzi poprzednika. Zgadzam się w 100%.
1 rok, 3 miesiące temu przez annakeflar70 Haha, no cóż kolego, żona się tak postarała, a Ty o obiedzie, większość facetów marzy o takiej sytuacji
1 rok, 9 miesięcy temu przez Ubanik "Wracam zjebany z pracy, żryć się chce, wchodzę do chałupy, a moja stara stoi w drzwiach sypialni, oparta o futrynę, cała w lateksie i kręci pejczem. To się pytam:
- Co na obiad Batmanie?!!
Obiadu nie było, a przynajmniej ja nie miałem, obudziłem się dopiero dziś po śniadaniu."
1 rok, 9 miesięcy temu przez matronow hahahahahaha
5 lat temu przez michy55 wraca mąż do domu, a tam zamiast żony siedzi teściowa xD
7 lat temu przez 0sweetness0 Hhahaha świetne żarty ,będę błyszczeć wśród znajomych dzięki nim !

- Nie wiem.
- Pytam: skąd jest to cygaro!?
Głos z szafy:
- Z Hawany, idioto!

Mąż wraca z pracy, zastaje swoją żonę w łóżku z kochankiem. Staje jak wryty.
- Jurek - mówi żona - ty się nie gap, ty się ucz!

Wraca mąż wcześniej do domu. Żona bierze wpycha kochanka do piwnicy i wrzuca za nim ubranie. Mąż zauważa jednak obce buty. Porywa siekierę i schodzi do piwnicy. Pyta się:
- Kto tu?!
Ze stojącego w rogu, trzęsącego się worka dochodzi głos:
- Tto myy, bieeeednee kaartoffeelkiii...

.
10 lat, 1 miesiąc temu przez dorotka Mąż niespodziewanie wraca do domu. Żona otwiera okno i mówi do kochanka:
- Skacz!
- Coś ty, przecież to trzynaste piętro!
- Skacz, nie czas na przesądy..

Mąż wraca pozna nocą do domu i żeby nie budzić żony rozbiera się już w przedpokoju i nago wślizguje się do sypialni. Żona jednak się budzi i widząc golasa zauważa:
- To dziś przepiłeś i ubranie?!
10 lat, 4 miesiące temu przez misiunia.52 Mąż wraca do domu z pracy i zastaje żonę nagą.
- Dlaczego nie nałożysz nic na siebie?
- Przecież tyle razy ci mówiłam, że nie mam co na siebie włożyć!
Mąż otwiera szafę.
- A to co?! Jedna suknia, druga suknia, trzecia suknia, cześć Franek, czwarta suknia...
10 lat, 4 miesiące temu przez opa899 wraca mąż do domu a tam...żona!! ;p
10 lat, 4 miesiące temu przez misiunia.52 Mąż wraca do domu. Żona mówi:
- Ale jesteś pijany!
- A ty jesteś brzydka!
A po chwili dodaje z triumfem:
- Ale ja przynajmniej jutro wytrzeźwieję!

Mąż wraca do domu lekko niewyraźny. Żona:
- Piłeś?
- No coś ty, ani kropelki.
- Przecież widzę, ledwie stoisz na nogach. Przyznaj się...
- Nie piłem.
- Powiedz Gibraltar.
- Piłem...
10 lat, 5 miesięcy temu przez Metamorfoza Wraca mąż do domu, patrzy a wszystkie drzwi i okna pootwierane. Pyta sie zony blondynki co robisz?
Żona na to: gotuje kisiel. Maz pyta ponownie a czemu wszystkie okna i drzwi są pootwierane.Zona na to- bo na opakowaniu napisane jest \"gotować w przeciągu 10 minut\";)

Wraca mąż do domokliku...
http://www.domoklik.pl/#

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne