1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Bożena Polecam firmę z ulicy Francuskiej 52. Oni się takimi pracami zajmują.
4 miesiące, 1 tydzień temu przez Anna Firma z ulicy Francuskiej 52
5 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Anna Złota Rączka 24 h powinna się sprawdzić w Twoim przypadku.
6 miesięcy, 4 tygodnie temu przez hirek co dwa lata lubię mieszkanie odświeżyć i tu zawsze korzystam ze złotej rączki 24 h. Nie zawiedli mnie nigdy!
7 miesięcy, 3 tygodnie temu przez Magda Złota Rączka 24 h to sprawdzeni przeze mnie fachowcy. Bierzcie ich śmiało !
10 miesięcy, 4 tygodnie temu przez Anfrzej korzystam już z nich derugi raz. Pierwszy to jak miałem remont, a drugi przy skręcaniu mebli wczoraj. Tak to było skomplikowane, że musiałem tą wykwalifikowaną ekipę wezwać
11 miesięcy, 4 tygodnie temu przez anymous Skorzystałam. Są świetni! W mig się z robotą uporali!
1 rok temu przez Andrzej Witam. Znam jedną firmę, która też u mnie robiła remont i wyszło im to bardzo dobrze. Skontaktuj się z firmą Złota Rączka 24h, co mieści się na ulicy francuskiej. Bardzo dobrze pracują!
1 rok temu przez anonymous Witam. w najbliższym czasie planuje zrobić generalny remont łazienki i mam na myśli tutaj położenie płytek, modernizacja hydrauliki. w związku z tym szukam niedrogiej ale dobrej ekipy remontowej, lub pojedynczego fachowca, który się wszystkim zajmie i na swoją usługę da gwarancję. za wszelkie propozycje będę wdzięczny. pozdrawiam.

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne