1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Rubi Oczywiście, że mają taką propozycją jest m.in ST13 Z batdom.pl na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę jeśli chodzi zależy ci na wygodnym rozłożeniu i też dużo większej powierzchni.
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Natalka A czy mają może jakiś fajny stół okrągły od razu, bo muszę poszukać odpowiedniego do salonu ponieważ właśnie powoli wprowadzamy się do nowego mieszkania.
1 miesiąc, 2 tygodnie temu przez Posi Ja kupiłam tapicerowane wersje CK5 właśnie w BatDom i mam nadzieję, że też znajdziecie coś fajnego dla siebie w dobrej cenie, no i oczywiście na dłuższy czas
2 miesiące temu przez Kazi Ciężko powiedzieć, bo wiele zależy od wnętrza oraz stylu jaki chcecie osiągnąć. Jednak miejsce które mogę polecić z własnego doświadczenia podczas poszukiwania krzeseł, czy stołu do jadalni to na pewno sklep BatDom ze względu też na dobre opinie innych, przystępne ceny i dokładne wykonanie każdego elementu w meblach.
2 miesiące temu przez anonymous Cześć
Chciałbym zapytać Was gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań pięknych drewnianych krzeseł tapicerowanych do salonu? Macie swoje sprawdzone sklepy, czy również sami jesteście na etapie poszukiwań, pozdrawiam!

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne