Fora › » Wymarzona sypialnia » Sypialnia (21 wpisów)
2 miesiące, 2 tygodnie temu przez Super-Sofa Jeśli chcesz coś zmienić w swojej sypialni, warto zacząć od zakupu odpowiedniego łóżka. To w końcu najważniejszy mebel tego pomieszczenia - zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i aranżacyjnym. Jeśli szukasz wysokiej jakości łóżka, które zapewni Ci komfortowy sen i będzie się pięknie prezentować - zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu Super-Sofa: https://www.super-sofa.pl/

Pozdrawiamy
Super-Sofa
7 lat temu przez 0sweetness0 Ja marzę o takiej sypialni
7 lat temu przez domiX Moja sypialnia jest bardzo podobna do tej:
7 lat, 1 miesiąc temu przez LEDaTEC Wszystkich, którzy planują zmianę oświetlenia w swoich czterech kątach, zapraszam na facebookowy profil firmy LEDaTEC - tylko tam dowiecie się, jak uzyskać 25-procentową zniżkę na wszystkie oprawy: www.facebook.com/LEDaTEC
8 lat, 2 miesiące temu przez Dekoratorka Piękne sa takie duże sypialnie , gdzie można wstawić duże łóżko i stylowo ja urządzić, moja znajoma poleciła mi strone biura projektowego n-design.pl i żebym sobie pooglądała ich projekty sypialń jakie robili, no trzeba przyznać, że robią wrażenie , warto wejść i zobaczyć
8 lat, 7 miesięcy temu przez aninka80 można zrobić również szafę która wizualnie nie będzie się rzucała w oczy, fronty szafy zrobić pod kolor ścian, jak na zdjęciu, z paskiem w innym kolorze, który również wykonać można na ścianie, zabudowa na całą ścianę, dopasowana do wnętrza:
http://www.iszafy.pl/pl/nowosci/aranzacja_wnetrz_iszafy/dlasingla
a tu wrzucam fotki, ta pierwsza się "zlewa ze ścianami", ta druga też się fajnie komponuje
8 lat, 7 miesięcy temu przez galeriaindeco tak zgadzam sie najlepiej zrobic szafa duza pod wymiar ( zabudowe) najwazniejsza jest szafa ktora jest pakowna i nie trzeba dokupywac szaf dotkowych . bo zabodowa jest pod sufit i dla tego duzo jest miejsca bo kazdy zakamarek jest wykorzystany . ja za mowilam miesiac temu zabudowe do sypialni i w ten sposob mam duzo miejsca . polecam galerie indeco gdansk bo oni maja konkurencyjne ceny i solidnie wykonuja tego typu zabudowy . moja kolezanka u dala mi namiary na nich i dla tego tez u nich zamowilam , bo ich rozwiazanie mi sie podobalo u mojej kolezanki .
8 lat, 7 miesięcy temu przez mudzahedin Może warto zrobić jakąś zabudowę na jednej ze ścian? Duża szafa przyda się każdej kobiecie, a i lustro na całą ścianę powinno znaleźć przynajmniej kilka zastosowań ;)
8 lat, 8 miesięcy temu przez mmaadzix chciałbym zapytać czy Pństwa zdaniem jest szansa na zrobienie 3 pokoju. okna w salonie to 2.95m. z :Lewa ściana to 1.7m a prawa 0.5m. Proszę o pomoc wyśle rzut na meila??
8 lat, 8 miesięcy temu przez Magda_lena 20m2 to dosyć duża sypialnia. Kolorami można by było poszaleć, jedna ściana jest już zrobiona z paneli (mahoń). To dosyć ciemny kolor. Proponuje meble dopasować kolorem do tej mahoniowej sciany, łóżko postawić właśnie przy niej. Resztę ścian na snieżno-biało. Bedzie kontrast i prosty styl. Dodatki klasyczne,przez przesady z ilością. może jakieś duże lustro na ścianie, zawsze powiększy pokój. I najważniejsze w sypialni to nastrojowe lampy, lampki, światełka
8 lat, 8 miesięcy temu przez Calamus_Rotan Sypialnia musi być przede wszystkim przytula, a kolorystyka też powinna być tak dobrana by się w niej dobrze wypoczywało. Co do stylów to można połączyć styl nowoczesny z klasycznym czy orientalnym. Np. glamour jest bardzo dobrym pomysłem do sypialni. To takie nowoczesne odwołanie się do epoki baroku, klasyki. Co do orientalnych czy egzotycznych klimatów w sypialni to punktem wyjściowym powinno być łóżko kolonialne z drewna egzotycznego lub z rattanu. Które można zestawić też z nowoczesnym wnętrzem.
8 lat, 9 miesięcy temu przez Mikrala Dla mnie też sypialnia w stylu nowoczesnym, ale mogą mi się też spodobać inne pod warunkiem, że coś mnie w nich zainteresuje. Może to być połączenie kolorów, architektura wnętrza, meble, a nawet dobór dodatków. To, że preferuję jeden styl nie oznacza przecież, że nie potrafię docenić innych. Gdyby było inaczej w ogóle nie zabierałabym się za projektowanie, bo przecież ktoś kto się do mnie zwraca o poradę niekoniecznie musi mieć taki sam gust.
8 lat, 9 miesięcy temu przez InterJoker A ja jestem zwolennikiem klasyznego stylu i uważam ze sypialnia powinna być przede wszystkim bardzo przytulna i takim naszym codziennym azylem. Podobaja mi się nastrojowe i romantyczne kolory na ścianach.

www.InterJoker.pl
8 lat, 10 miesięcy temu przez natalia1986 Hej
Ja jestem osobiście zwolenniczką nowoczesnego - minimalistycznego stylu. Jednak, ostatnio spodobała mi się taka skrzynia http://wiano.eu/view/618 : Zastanawiam się nad nowoczesnym wykończeniu i tylko taki folkowy akcent dla rozweselenia pomieszczenia. Co o tym sądzicie?
8 lat, 10 miesięcy temu przez klimaty_domu Jeśli chodzi o przytulną sypialnię z klimatem to doskonale sprawdzą się w niej matowe dekoracje welurowe na ściany. Takie dekoracje są miękkie i przyjemne w dotyku i świetnie sprawdzają się w sypialniach, w których chcemy uzyskać zmysłowy klimat. Poniżej prezentujemy kilka aranżacji z zastosowaniem dekoracji welurowych Klimatów Domu. Wszystkie wzory można obejrzeć na www.klimatydomu.pl
9 lat temu przez gossip Ja właśnie jakoś nie przepadam za nowoczesnymi sypialniami. Nie są one moim zdaniem zbyt przytulne, a to moim zdaniem jest najważniejsze w miejscu, w którym mamy wypocząć. Dlatego jednak jestem za drewnianymi meblami, bardzo mi się podoba np. taka aranżacja: http://www.esmebel.com/rodziny,luca,10.html dałabym do tego dużą fototapetę, gdzie przeważałby kolor czerwony. Wyglądałoby to na pewno bardzo przytulnie
9 lat, 2 miesiące temu przez happygirl Tapeta o.k,ale teraz wydaje mi się,ze można by było iśc w innym kierunku. Co powiecie o takiej sypialni http://www.facebook.com/pages/Warsaw-Po ... 2149870613 prezentuje sie imponująco, prawda? Mi szczególnie podoba się zestawienie kolorystyczne Te odcienie idealnie pasują do sypialni, tworzą taki specyficzny nastrój
9 lat, 2 miesiące temu przez Szubert Ja zamiast malowania dobrałbym ciekawe fototapety które dobrze dobrane do stylu pokoju nadają mu charakteru i zwiększą przestrzeń.Ja polecam tobie tą stronę http://www.mamita.pl/ A co dla mnie ważne wszystkie produkty są ekologiczne i nie zawierają szkodliwych substancji jak większość druków i można je wieszać bez obaw w domu.
9 lat, 4 miesiące temu przez malowanka Według mnie, w idealnej sypialni powinna być zachowana zgodność miedzy kolorem mebli i parkietów czy tam paneli. Dla osób które cenią sobie ekstrawagancję można dobrać dwa skrajne kolory drewna. Mi się osobiście podobają takie połączenia http://meblopol.net/index.php?d=one_pro ... oduct=3854 jasna podłoga bardzo fajnie wygląda z tymi ciemnymi mebelkami.
9 lat, 4 miesiące temu przez happygirl Te panele są całkiem ciekawe- naprawdę. Wydaje mi się,że powinieneś postawić na jakieś wrzosowy kolor( tak swoja droga mój ulubiony) . Z tymi panelami będzie tworzył intrygującą ale zarazem elegancką i miłą dla oka kompozycję. Jak jeszcze na coś wpadnę to napisze
9 lat, 4 miesiące temu przez Dominika1987 Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Zamierzam zmienić i odświeżyć swoją sypialnię. Serdecznię proszę o rady jak dobrać kolor do ścian jakie meble jaki układ mebli itp. Opiszę jak w tej chwili wygląda : Całość sypilani to 20m[kw] jedna ze ścian zrobiona jest z paneli koloru machoniowego http://www.e-gerda.pl/p44,drzwi-gerda-w ... nnego.html i niiestety nie moge jej usunąć ponieważ ściana jest krzywa. Ponadto chce zmienić pokój jak najmniejszym kosztem Proszę o jakie porady jak dobrac kolor do ścian zeby to jakos współgrało z panelami itp itd Prosze o rady

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne