1 miesiąc, 3 tygodnie temu przez igor.ptaszynski zdecydowanie wolę plisy pruszków
3 miesiące, 1 tydzień temu przez Bazzo Dobrym i ciekawym rozwiązaniem jest montaż na zewnątrz markiz do okien pionowych. One są estetyczne, wytrzymałe, do tego ich zadaniem jest cieniowanie wnętrza, a więc zapobieganie nagrzewaniu się. Alternatywa dla klimatyzacji
11 miesięcy, 4 tygodnie temu przez paulak Ja zamawiałam rolety plisowane na https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html, mają ogromny wybór tkanin i oczywiście możliwość zamówienia rolet na wymiar. Moje rolety mają już pare lat i wyglądają jak nowe utrzymanie ich w czystości jest bardzo łatwe a mechanizm działa sprawnie od długiego czasu
2 lata, 7 miesięcy temu przez biuro@stol-kar.eu Piękne rolety, w kasetach, wolnowiszące, Mini i Dzień/Noc produkowane na wymiar, także nietypowe, dostępne w sklepie internetowym www.sklep.stol-kar.eu Zapraszamy
3 lata, 11 miesięcy temu przez karolina.cz Od firmy Debastor kupowałam w tym roku rolety rzymskie. Zdecydowałam się na tą firmę ponieważ okna w salonie mają 2,5m. Mam cały oszklony róg domu. Tylko oni zaproponowali materiały o tej długości bez konieczności łączenia tkanin. Poza tym mają szeroki wybór kolorów i mogliśmy idealnie dopasować rolety do wystroju wnętrza.
4 lata, 3 miesiące temu przez kowalik Markizy Fakro są dostępne na wymiar, z tym, że to jest produkt przeznaczony na zewnątrz okna.
5 lat, 10 miesięcy temu przez anonymous Witam, znajoma poleciła mi firmę Debastor z województwa łódzkiego, do wykonania osłon okiennych pod wymiar. Nie mam innego wyboru, ponieważ okna które chce przyozdobić mają bardzo niestandardowe wymiary. Czy ktoś coś słyszał na temat tej firmy, bo jak dotąd znalazłam same pozytywne opinie. Bardzo rzetelnie podchodzą do wykonania osłon, mają szeroki wybór wszelkiego rodzaju rolet i żaluzji. Chciałabym by było to zrobione na prawdę fachowo, bo to mój najbardziej reprezentacyjny pokój.

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne