2 miesiące, 1 tydzień temu przez Ostina Uważajcie na darmowe programy - u mnie też tak się zaczęło, a teraz... jestem po 4 kursach, kupnie profesjonalnego oprogramowania archline.xp i wielu projektach tworzonych najpierw dla znajomych, a taraz i dla klientów. Projektowanie wciąga!
7 lat temu przez 0sweetness0 Jak już ściągnięcie program ,a nadal nie będziecie mieli pomysłu jak urządzić pokój zajrzyjcie na Stylowi.pl i znajdźcie swoją inspirację
8 lat, 7 miesięcy temu przez Mikrala No wiesz, jakby nie było jest to tylko darmowa aplikacja. Plusem power net'a jest to, ze jest stale aktualizowany. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie było w nim połowy mebli która teraz jest, nie wspominając nawet ofert brw. No i dużym atutem są kolekcje płytek znanych producentów. Nie mówię, że nie zmieniłabym paru rzeczy, dodała parę innych funkcji, ale większości amatorów wystarczy, zwłaszcza na starcie.
8 lat, 7 miesięcy temu przez mudzahedin net+ to dość popularny soft, ale troszkę ubogi
8 lat, 10 miesięcy temu przez Mikrala Dawno, dawno go wypróbowałam, kiedy zaczynałam się bawić programami do aranżacji. Pamiętam, że był dość skomplikowany, więc szybko się znudziłam i pozostałam przy net+. Obiecywałam sobie, że kiedyś do do końca rozgryzę, ale potem zabrałam się za cad decora/kuchnie i już w ogóle o tym zapomniałam.
9 lat, 3 miesiące temu przez Sonia123 znalazlam przypadkiem i mi sie spodobal, jest darmowy! mozna przetestowac w przegladarce ale zainstalowany duzo lepiej dziala...

http://www.sweethome3d.com/pl/index.jsp

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne