kuchnia

20 zdjęć BIAŁA KUCHNIA 2013: wybraliśmy najładniejsze kuchnie PRZEGLĄD

biała kuchnia 2013
fot: Opracowanie: Redakcja

Biała kuchnia 2013 wyróżnia się nowoczesnością i elegancją. Zrobiliśmy przegląd kuchnie 2013 i wybraliśmy NAJŁADNIEJSZE, które mogą cię zainspirować do aranżacji własnej. Zobacz 20 zdjęć kuchni w galerii!

Kuchnia 2013 najczęściej jest biała. Aranżacje białej kuchni w 2013 zazwyczaj są w stylu total look, czyli kuchnia jest cała biała – od podłogi, poprzez meble, ściany i sufit. Często jednak biała kuchnia to tylko białe szafki, podkreślone kolorową bazą.

Biała kuchnia 2013: mocny trend

Biała kuchnia to mocny trend w 2013 roku. Taka aranżacja kuchni zazwyczaj pojawia się we wnętrzach nowoczesnych, w towarzystwie stali, betonu albo drewna. Ale biała kuchnia 2013 pojawia się także w wersji skandynawskiej i bardziej przytulnej.

Kuchnia urządzona w bieli będzie wydawać się większa niż jest w rzeczywistości, dlatego w kuchniach 2013 najczęściej spotykamy taką aranżację w małych pomieszczeniach.

Kuchnia 2013: łączymy faktury

Biała kuchnia 2013 w projekcie ma białe szafki – to najczęstsza opcja. Bardzo ciekawie i nowocześnie wyglądają białe fronty z połyskiem, które doskonale łączą się z aluminiowymi dodatkami w kuchni (okap, lodówka), ale także z mocnymi kolorami – czerwień i niebieski, jak na przykład kuchnie w naszej galerii. Drewno, które równie często pojawia się w kuchni 2013, leży standardowo na podłodze, ale równie często na ścianach. Taka aranżacja ociepla białe kuchnie i nadaje im przytulności. Ciekawym trendem jest beton na ścianie nad blatem w kuchni. Dzięki takiemu połączeniu kuchnia nabiera nieco industrialnego charakteru.

Zobacz najładniejsze białe kuchnie 2013 w naszej galerii i wybierz propozycje dla siebie!

Spinacz zdjęć