5 pomysłów na przedpokój. Ściany w przedpokoju: fioletowa, z betonu, cegieł i biała

5 pomysłów na przedpokój. Ściany w przedpokoju: fioletowa, z betonu, cegieł i biała
fot: Mariusz Bykowski Przedpokój z cegłą: klimat z dawnych lat. Po przebudowie mieszkania łazienka jest większa, niż była, a okno wychodzące na przedpokój zapewnia jej dodatkowe światło. Ceglana ściana to świetna dekoracja wnętrza. To ona daje klimat całej aranżacji. Dzięki temu otwarty przedpokój ma szczególnie dekoracyjny charakter. zobacz galerię

Oto przedpokój w 5 aranżacjach. Zwróćcie uwagę na ściany w przedpokoju, często to one tworzą klimat wnętrza. Przedpokój aranżacje w kolorze białym, szarym, fioletowym, z betonem i cegłą [zdjęcia].

Architektura wnętrza: jak przedpokój może zdobić mieszkanie. Wybraliśmy 5 pomysłów na przedpokój aranżacje: są to zdjęcia i przykłady urządzenia przedpokoju z prawdziwych mieszkań. W prezentowanych aranżacjach uwagę zwracają dekoracyjne ściany w przedpokoju. Mamy przedpokój, który zdobi cegła. Przedpokój z ciekawą betonową okładziną i motywem listków. Przedpokój z fioletową ścianą i dwa białe oraz bardzo nowoczesne przedpokoje, urządzone minimalistycznie. Obejrzyjcie galerię zdjęć, a w niej pomysły na przedpokój aranżacje.

WIĘCEJ: nowoczesne meble do przedpokoju zdjęcia >>>

 

przedpokój aranżacje
fot: Mariusz Bykowski Fioletowy to modny kolor w aranżacji wnętrz. Tym razem zastosowany do dekoracji ściany w przedpokój.
Komentarze (8)