Właściciele salonu przekonali się do stylu nowoczesnego, w którym pierwsze skrzypce grają funkcjonalne rozwiązania. W nowoczesnym salonie udało się je pogodzić z potrzebą stworzenia przestrzeni o indywidualnym charakterze. Autorem projektu wnętrza jest: Sojka & Wojciechowski, Pracownia Projektowania Wnętrz, ww.sojkawojciechowski.pl.

Nowoczesny salon: pełen relaks

Jasny salon sprzyja odpoczynkowi. Nowoczesny salon jest przestronny i doskonale nadaje się do przyjmowania gości i organizowania rodzinnych kolacji. Ustawiona na środku szara kanapa wydziela przestrzeń, w której można wieczorem obejrzeć film lub poczytać książkę. Biała biblioteka i ściana ze sprzętem zostały zaprojektowane przez architekta i wykonane przez stolarza. Wszystkie kable udało się ukryć. Niskie szafki pod telewizorem nie zabierają optycznie przestrzeni, ale świetnie nadają się do przechowywania. Dodatki w niebieskim kolorze przełamują stonowaną kolorystykę nowoczesnego salonu.

Nowoczesny salon: ciekawy projekt jadalni

Ściana, na której tle stoi stół, zyskała wyrazisty charakter. Właściciele zastanawiali się nad łupkiem, ale spodobały im się grafitowe płytki przypominające kamień. Na podłodze położyli deskę trójwarstwową w delikatnym bielonym kolorze. Nad stołem wiszą lampy zrobione na zamówienie. W jadalni również dominują niebieskie dodatki, które nawiązują do stylistyki nowoczesnego salonu.

ZDJĘCIA: nowoczesna aranżacja salonu >>>