Nowoczesna łazienka: heksagonalne płytki w aranżacji wnętrza (6 - zdjęć )

Projekt nowoczesnej łazienki zrealizowany został we współpracy z pracownią architektoniczną EG Projekt. Jasne wnętrze znajduje się w mieszkaniu na jednym z osiedli na warszawskim Żoliborzu.

Nowoczesna łazienka: modne płytki heksagony

Wnętrze łazienki zostało urządzone całe w bieli z domieszką czerni i szarości. Projektantce udało się zmieścić w pomieszczeniu zarówno wannę, jak i prysznic. Dzięki temu właścicielka zyskała stylowy salon kąpielowy, w całości spełniający jej oczekiwania. Charakteru całemu pomieszczeniu dodaje ściana pod prysznicem. Ozdobiona heksagonalnymi płytkami o ciekawych wzorach jest główną dekoracją pomieszczenia. Widoczne na niej wzory przechodzą nierównomiernie na podłogę. Heksagonalny układ płytek dodał całemu wnętrzu dynamiki. Nad dużym lustrem, które wypełnia całą długość łazienki, pojawiły się trzy lampy. Ściana nad toaletą kryje w sobie pojemną zabudowę do przechowywania. Autor projektu: www.egprojekt.pl

Zobacz też: Aranżacja nowoczesnej łazienki >>>

fot: EG Projekt - Architekt Ewelina Golinowska

We wnętrzu nowoczesnej łazienki udało się zmieścić zarówno wannę jak i prysznic. Dzięki temu właścicielka zyskała stylowy salon kąpielowy, w całości spełniający jej oczekiwania.