CEL KONKURSU

Konkurs jest skierowany do projektantów i architektów wnętrz. Cel konkursu to wyłonienie najlepszych wnętrz mieszkalnych, zrealizowanych w Polsce, oraz promocja najwybitniejszych myśli projektowych.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Aby wziąć udział w konkursie, należy założyć profil w serwisie urzadzamy.pl. Jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj się TUTAJ, wypełnij formularz, a następnie dodaj zdjęcia realizacji. Nie ma ograniczeń co do liczby projektów!

KTO ZA TYM STOI

Konkurs wspierają merytorycznie redakcje magazynów „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwis urzadzamy.pl

GŁOSOWANIE

Wybierz swoją ulubioną realizację wnętrza! Zwycięzcą głosowania publiczności zostaje galeria, która zebrała największą liczbę głosów. W każdym z głosowań jeden autor realizacji konkursowej otrzyma nagrodę – wyjazd do SPA dla dwóch osób. Spośród osób głosujących, które prześlą komentarz z uzasadnieniem swej decyzji, zostanie wybranych 5 najciekawszych wypowiedzi. Ich autorzy trzymają cenne nagrody rzeczowe – zegarki marki Bering.

AKTUALNOŚCI

REALIZACJE KONKURSOWE

NAGRODY DLA GŁOSUJĄCYCH

NAGRODY DLA PROJEKTANTÓW

Suma nagród 10 000 zł, publikacja w M jak mieszkanie, Moje Mieszkanie, Dobre Wnętrze i na urzadzamy.pl.

Nagrodą w głosowaniu internautów jest pięć wyjazdów 2 osobowych do City Park Hotel & Residence w Poznaniu.

NAGRODY DLA GŁOSUJĄCYCH

Pięć zegarków marki Bering

HARMONOGRAM KONKURSU

GŁOSOWANIE 22.05-1.06

GŁOSOWANIE 24.07-3.08

GŁOSOWANIE 25.09-5.10

OGŁOSZENIE WYNIKÓW 22.11.2017

START KONKURSU 10.04.2017

GŁOSOWANIE 26.06-6.07

GŁOSOWANIE 28.08-7.09

KONIEC ZGŁASZANIA REALIZACJI KONKURSOWYCH 30.10.2017

KONIEC ZGŁASZANIA REALIZACJI KONKURSOWYCH 30.10.2017

GALERIA INSPIRACJI

Mozaika ceramiczna Raw Decor. Do każdej łazienki - i nie tylko!

Mozaika ceramiczna Raw Decor. Do każdej łazienki - i nie tylko!

VADEMECUM PROJEKTANTA

Ekspert radzi

Agnieszka Gołębiewska, Kierownik Działu Marketingu, ANWIS

Zasłony tkaninowe dają duże możliwości aranżacyjne, m.in. sprawiają, że nasze wnętrze jest jasne i przestronne. Aby uzyskać taki efekt, warto pamiętać o kilku zasadach. Długie, sięgające do samej podłogi zasłony upinamy wysoko przy suficie. Stworzymy wówczas iluzję znacznie większego pomieszczenia, nawet wówczas gdy okna nie zajmują całej ściany. Ponadto upięte przy samym suficie szale tkanin, spływające do podłogi, sprawią, że sufit wyda się wyższy. Dodatkowo jeśli zasłonę zamontujemy w taki sposób, aby tkanina układała się wzdłuż okna, nie nachodząc na nie, wpuścimy więcej światła, a nasze wnętrze wyda się jaśniejsze i większe.

PARTNERZY KONKURSU